Menü
Your Cart

Kargo ve Teslimat

HIZLI KARGO

Kargo ücreti ne kadar?

NazarBoncugu.com'dan yaptığınız tüm Türkiye teslimi alışverişlerde kargo ücreti ürünü sepete ekledikten sonra ağırlığa ve gideceği bölgeye görehesaplanır. Yurt dışı kargo fiyatları ağırlık hesabına göre otomatik hesaplanır. Sadece gideceği ülkeyi seçmeniz yeterlidir.

 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. 

 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile takip numaranız gönderilecektir. Ayrıca kargo takip numaranız, "Hesabım" bölümünde de yer alacaktır. İstanbul içi dağıtım 1 gün diğer iller için dağıtımlar maksimum 3 iş günüdür.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin kargo durumunu size gönderilen takip numarası ile Yuriçi Kargo Sorgulama sayfalarından yapabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde üst menüde isminizin yanında yer alan "giriş yapın" linkini tıklayıp hesabınıza ulaştığınızda siparişlerinizin durumunu online takip edebilirsiniz. 

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz NazarBoncugu.com’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek veya siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.


Tüm iade işlemlerinde alıcı kargo bedelini ödemekle yükümlüdür.