Menü
Your Cart

Büyük Nazar Boncuğu İmalatı

Bir şirket açılışına davetlisiniz. Ya da yurtdışına çıkacaksınız. Sizce en şık hediye ne olurdu? Kabul edelim bu tip durumlarda en büyük kurtarıcımız: Nazar Boncuğu

Büyük Nazar Boncuğu

Büyük Boy Nazar Boncuğu Her Yerde

İnsanı kem gözlerden koruduğuna inanılan boncuk. Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta,kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiş.

Nazar boncuğu günümüzde ise artık her yerde. Görsel olarak vazgeçemediğimiz için olsa gerek,evimize astığımız tablolarda, en sevdiğimiz takılarda, kullanmaya kıyamadığımız yemek takımlarında, evimize keyifle serdiğimiz halılarda, aklımıza gelebilecek sayısız üründe nazar boncuğu teması kullanılıyor. Görüntüsü ile başlı başına dekoratif bir obje olan nazar boncuğu, giderek hayatımızda daha çok yere giriyor.

Nazar Boncuğu İmalatı İzmir

Nazar boncukları büyüyor. Aksesuar konusunda en çok tercih edilen, dekoratif nazar boncuğu. El yapımı cam nazar boncukları ile güzelleşen,farklı boy ve modelde nazar boncuklu duvar süsleri her göze hitap ediyor. Günümüzde ise nazar boncuğu boyutları giderek büyüyor. Dev nazar boncuğu veya büyük boy nazar boncuğu, en çok aranan ürünler sıralamasında hızla yükseliyor. Sanırımbunun sebebi büyük bir ihtiyacı gideriyor olması. Korumak istediğimiz her şeye iliştirdiğimiz nazar boncuğu, konu bir şirket, kurum veya bir bina olduğunda,ebat olarak ister istemez büyüyor.

Şirketler, özellikle yabancı müşterileri için, şık bir sunumla kadife kutu içinde, büyük boy cam nazar  boncuğu tercih ediyor.  Daha kabul gören bir hediye aklınıza geliyor mu?.

Nazar boncuğu büyük boy seçenekleri ve uygun fiyat garantisi ile her zaman yanınızdayız.

Nazar Boncuğu UstasıEski Nazar Boncuğu Fırını